| andrey_8401 a întrebat:

Cum pot sa scap de cosuri ceva o crema ce nu stiti? fundabig grin

5 răspunsuri:
| OFetitsaRoz a răspuns:

Andrei daca iti vei da cu creme mai mult le feci un bine pentru ca se pot inmulti mai repede eu t sfatuiesc sa le lasi asa um sunt pentru ca este un lucru normal si sa nu iti dai cu fond de ten creme by avon sau oriflame ca nu's bune...bafta!

| xJelenaTrueLove a răspuns:

Zynerit e bun, dar sa ti-l dea cu reteta de la medic. e cam puternic si cam scump in unele farmacii.

skinoren mai e bun, e pentru persoanele cu ten mixt, care nu au probleme constante, nu au acnee, doar 1-2 cosuri.

garnier pure e super, e chiar perfect daca folosesti tot setul, dar si ala te poate ajunge cam mult.

crema de galbenele e foarte buna, pentru acnee.

fa-ti saptamanal, sau la 2 saptamani o masca cu argila si lamaie. eu fac acest lucru si nu am probleme cu cosurile [inainte, chiar daca nu aveam constant, imi apareau uneori niste cosuri de care imi venea sa fug]

hemel for heels e cel pe care-l recomand cel mai mult. chiar daca este crema de calcaie, eu o folosesc seara inainte de culcare. punctez exact pe cos, iar dimineata este aproape inexistent. ma mai dau dimineata o data, iar dupa amiaza, cand ies afara, nu am cosuri.

| doroteea a răspuns:

Eu folosesc Clerasil si in cateva zile se vad efectele.happy

| Cory_1336 a răspuns:

Sant niste creme la avon pentru cosuri daca vrei da-mi mesaj.sau cauta in farmacii