| Iosif_Alexandra_1999 a întrebat:

Cum scap de cosuri? Care este crema sau ce se folosește?laughing)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa varsta de 16 ani nu vei mai avea cosuri daca nu cumva ai mostenire de un ten mai naspa si cam asta este nu ai ce sa facihappy depinde genetic, dar exista zynerit mergi la farmacie si intreabahappy

| Katherine20 a răspuns:

Eu folosesc Aknesol și e chiar bună.Sau Zynerit.

| Made_Self_1995 a răspuns:

Incepe-ti viata sexuala, sau infuzie sub aburi dupa care te cureti pe fata cu malai.

| Adela51 a răspuns:

Spala.te cu săpun in fiecare zi... dimineata si seara pentru a elimina microbii de pe fața ta...si in scurt timp o sa.ti treaca