| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa sterg o intrebare de pe site?batting eyelashes[fundoi]

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

NeluL-e, m-ai chemat? :D

Buna, UnZambetTeRog!
Poti sa trimiti o cerere la Contact http://www.tpu.ro/contact (ataseaza link-ul cu postarea, care vrei sa fie stearsa) sau sa raportezi/blochezi singur/a intrebarile sau raspunsurile. In mod normal, este nevoie de minim 2 raportari. Deci, mai rogi un prieten sa te ajute. Dupa ce postarile respective vor fi blocate, ele nu vor mai fi vizibile pe site, insa doar administratorii le pot sterge de tot.

P.S. Apropo, raportarile abuzive/nejustificate se penalizeaza. Trebuie sa ai foarte mare grija ce raportezi, pentru ca daca depasesti limita maxima de raportari abuzive (10), poti sa fii suspendat/a. De fiecare data gandeste-te de zece ori, daca o postare merita sa fie raportata sau nu. Succes! Numai bine!

P.P.S. Bine, daca ma rogi. :D (merge si unul cu dinti? :)) )

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intreab-o pe @NOname! Da-i un PM

neluL
| neluL a răspuns:

@NOname
In sfarsit ai venit! sau am aterizat eu tarziu! Important este ca a inteles @UnZambetTeRog! Numai bine!

| M a răspuns:

Ţi-o poţi raporta singură cu caracter irelevant. Şi se şterge cam în jur de 10 minute. Sau poţi da un mesaj la Contact ai în dreapta sus, rugând administratorul să-ţi şteargă întrebarea. Dar asta poate dura mai mult.