| AnneeAnnee a întrebat:

Cum pot sa sterg un prieten de pe facebook? S-a schimbat acum ceva timp si nu stiu...help meeee...

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Facebook s-a schimbat dar setarea este la fel! Intra pe profilul tau ->Prieteni ->te duci cu mouse-ul fara sa dai click pe fereastra ''PRIETENI''din dreptul prietenului pe care vrei sa-l stergi ->click pe ''close friends''->gata! Ai terminat prietenia cu persoana respectiva!

| Hachiko_6637 a răspuns:

Te duci pe pagina respectivului si mai in dreapta pozei si un v prieten(prieten) si dai click acolo si jos ultimul scrie unfriend si dai clik, iar atunci persoana nu iti mai este prieten/ahappy

| AnneeAnnee explică:

Multumesc:*:*