| 9988 a întrebat:

Cum pot sa sterg un prieten din lista mea de prieten de pe facebook ?

Răspuns Câştigător
| Boouublees a răspuns:

Poii... intra la tine pe Facebook in lista de Prietenii, apoi de ex vrei sa o stergi pe Alexa Ioana, asa, in dreptul numelui ei iti apare o caseta pe care scrie prieteni, te duci cu moesul pe ea ai apesi, iti apare niste optiuni, iar ultima optiune e Sterge... funda puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| LollypopMe a răspuns:

Am sters unul mai de mult, dar nu mai stiu cum sa sterg prieteni

| VfromVendetta a răspuns:

Intri pe contul ei si iti va aparea bifatul acela la prieteni.dai click pe el si jos iti va aparea sterge din lista de prieteni!