| FlyingSparkle a întrebat:

Cum pot sa uploadez un videoclip pe youtube? deci cand il pun se face imediat 100%, dar dupa nu se mai intampla nimic. am scris desciption si tot ce trebuie, iar la preview nu imi apare nimic. am dat salvati modificarile, dar tot nu se intampla nimic.

1 răspuns:
| theorizer a răspuns:

Asteapta pana iti apare mesajul ca a fost upload-at si poate fi vazut la adresa...
Nu baga in seama ce se intampla, daca nu iti spun ei ca nu se poate inseamna ca inca lucreaza la el.