| Ald527893 a întrebat:

Cum pot sa vad pe mare o poza de profil de pe Instagram? Dar contul acesta este pe privat.Am incercat la alt cont care nu este privat si a mers.Stie cineva cum pot face?
Mulțumesc frumos

Răspuns Câştigător
| ncristian7805 a răspuns:

Site-ul pentru a reusi sa vezi poza marita se numeste InstaDP, unde se introduce numele contului sau linkul catre profilul respectivului/respectivei, vei apasa pe poza si va fi marita.

1 răspuns:
| danielteodor0 a răspuns:

Daca te interesează doar poza poti sa faci screen shot si sa încerci sa maresti. Sau poti sa dai zoom la pagina.