| Ollykaa a întrebat:

Cum pot schimba, dolarii in diamante la lady popular?

Răspuns Câştigător
| croissant a răspuns:

Nu poti decat diamantele sa le schimbi in bani nu si bani in diamante iti spune un expert:d

3 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Nu poti. Doar diaamantele in dolari le poti schimba. Daca vrei diamante trebuie sa cumperi cu bani reali sau sa castigi la Mall la Mystery... (nu mai stiu cum ii zice).

| UnSimpluGand a răspuns:

Nu poti schimba dolari in diamante daoar diamantele in dolorari...

imi pare rau ca nu se poate...

| LoveJames a răspuns:

Nu poti schimba DOLARI in DIAMANTE poti schimba doar DIAMANTE in dolariwinking