| Miki_2661 a întrebat:

Cum pot scrie la hi5, sectiunea "Despre mine" cu o culoare, si cu alt model de scriere?puppy dog eyes funda big grin love struck

Răspuns Câştigător
| Zooom a răspuns:

Http://www.ysmile.info/ si scrii exact ce vrei,schimbi culoarea, tipul de text, emoticoane...dai send si copii codul si il pui la despre mine:D

3 răspunsuri:
| Alondrasarah a răspuns:

Poti da la Microsoft word document si schimba culoarea si scrisu si dupa dai copy/paste.si pui p hi5batting eyelashes

incearca!:*

| Sonniiiii a răspuns:

Eu dupa acest site stiu codurile pentru scris colorat, gros.etc.:
www.programeyahoodownload.tk dar il mai poti gasi si ca, ca-lumea.tk.
Gasesti tot ce vrei la Pt.Hi5 >Tutoriale Si Ajutor Hi5