| loove_5215 a întrebat:

Cum pot seta www.google.ro ca pagina de start la mozilla firefox in afara de control panel? mersi mult si e URGENT.

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Din Tools->Options alegi home page www.google.ro.Bafta!

2 răspunsuri:
| MonkeY a răspuns:

Buna

Intrii in browserul mozilla dai click daca este in engleza pe Tools scrie acolo sus daca este pe romana scrie Unelte dai click pe el dupa aia optiuni si acolo scrie pagina de start stergi tot de acolo si scrii google.ro sau www. google.ro
am incercat sa fiu cat mai explicit
Imi dai o fundita? pls

| Goe_6264 a răspuns:

Buna, la mozila faci exact asa, intri in unelte vezi ca o sa iti apara dupa sa selectezi dai "optiuni" si dupa iti apare chestia aia cu home page