| NiculaiMarianTraian a întrebat:

Cum pot transforma un televizor care nu e smart sa fie smart?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cu un smart TV stick, stiu ca cei de la Telekom au o oferta acum.
https://www.telekom.ro/......-tv-stick/

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Pui un stick mini computer pe usb de obicei au windows 10 si tv devine smart, eu am cumparat un laptop second hand ieftin si l-am pus pe hdmi la tv asa a devenit smart sau eventual un mini pc

| StefanChriss a răspuns:

Salut! Ai nevoie de un smart TV box. Cauta fix asa pe google si o sa gasesti. Nu sunt foarte scumpe, gasesti ceva ok cu 200-300lei.