| AvrilLivigne a întrebat:

Cum pot vb pe chat pe TPU? la discuta live

6 răspunsuri:
| GigglesToDay a răspuns:

Pai da dar t rebuie sa intri pe id si sa confirmi ca acela e id tau
succes
funda

| xCatastrophe a răspuns:

Dai sus la discuta live

| Mariaa a răspuns:

Scrii in chenar ce vrei sa le spui si dai pe Trimite raspunsul.

| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

Dai la Discuta Live!

| Lari02018 a răspuns:

De fapt trebuie sa raspunzi la 10 intrebari si sa fie aprobate tongue apoi poti sa vorbesti linistitabig grin
fundapuppy dog eyes plss ca asa etongue

| Musiclife15 a răspuns:

Buna! Pai ca sa vorbesti pe chat trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri pe TPU si minim 10 zile de activitate ( adica de cand ai intrat pe acest site si ti-ai inregistrat contul). Funda?