| Andrei123Aa a întrebat:

Cum pot vedea cate zile am pe snap? Si care e treaba cu focurile si emojurile din dreapta fiecaruia?
P. S. Nu stiu daca am pus categoria potrivita.

Răspuns Apreciat de Editori
| Marian7777 a răspuns:

Îți apare în dreptul numelui câte zile ai cu acea persoană. Cu emoji-urile, ele îți arată cât de activ ești cu persoana respectivă, cât de des vă trimiteți snap, poate să-ți apară că sunteți cei mai buni prieteni, etc. Primele 3 zile le vezi abia după 3 zile, adică timp de 3 zile dacă trimiți snap unei persoane nu îți va arăta numărul de zile, dar se ia în calcul și acele zile, abia după 3 zile o să vezi numărul 3 și tot așa atâta timp cât faceți snap.