| anonima_6497 a întrebat:

Cum pot vedea giuvaerul palatului online... pls... scuze categoriabig grin x_x

Răspuns Câştigător
| mikkhhell a răspuns:

Incearca pe site-ul (www.peteava.ro), aici am vizionat online majoritatea filmelor coreene care au fost si sunt transmise de tvr1, dai clik pe butonul (film si muzica), aflat in stanga sus a paginii, alegi seriale si dai cautare ce doresti in locul cautare din dreapta sus (ca sa gasesti ceea ce cauti trebuie sa scrii numele corect, exemplu la concubina regelui, care ruleaza acum, trebuie scris Dong Yi).