| LalLyBoOmD a întrebat:

Cum poti face bani pe net? In afara de paid to click! Adica cum imi pot face un site, pe care oamenii sa-l viziteze si sa citeasca articolele mele, iar apoi sa le apara reclame puse de mine, si daca dau click primesc eu bani? CUm? Dar free! Stiu ca sunt si metode free! Please explicati-mi si mie! Help!

3 răspunsuri:
| Xpert a răspuns:

Eu iti propun sa te apuci de webdesign si sa iti vinzi lucrarile pe site-uri de specialitate.De asemenea poti sa iti faci un website in care sa postezi articole originale si interesante.Cand o sa ai mai multi vizitatori o sa fi cautat de diverse firme pentru a le face reclama sau te poti inscrie la google adsense/adword! Deci multa munca! Bafta!

| gfy a răspuns:

Salut. Poti incerca pe http://rowriters.com. Ai posibilitatea si de a-ti oferi serviciile, nu doar de-a cauta un job pe net :).

| zapacitulll a răspuns:

Aici http://www.marketglory.com/strategygame/zapacitulll16 este cel mai tare joc online de startegie unde se CASTIGA BANI REALI! Sunt peste 10 mii din jucatori din toata lumea! Dupa crearea contului verificati-va e-mail-ul sau SPAM pentru activare! Va doresc mult succes si spor la bani! Daca doriti informatii despre joc ma gasiti pe chat-ul jocului in Romania! User zapacitulll16.