| elenacata a întrebat:

Cum poti impresiona un baiat?(e berbec)sau sa il faca sa o ierte?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

1. Cu goliciunea fizicului (Daca ai cu ce).
2. Simplu, sincer, inteligent, cu sentimente si vorbe frumoase.

Prima e la panarama, dar a doua e pe bune si merge mai mereu (nu ca prima nu ar merge laughing )

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cum se face ca EXACT acceasi intrebare o am eu mereu in minte!? EXACT acceasistraight face si nu stiu raspuns, sau poate am facut`o si nu mi-am dat seama...las` oh go on ca mai e putin si incepe scoala si aflu eu cum sta treabalaughing

cami
| cami a răspuns:

Ah berbecii astia, hrrr.
Pai, avand in vedere ca sunt niste tipi extremmmi de incapatanati, ai 2 variante :
-Arata-i ca ii esti inferioara, fa-l sa creada ca e sefu'... sau
-Da-i de inteles ca nu esti mai desteapta decat el.
In fine, cum o dai cum o intorci laughing, trebuie neaparat sa pari inferioara...

| SweetCandy a răspuns:

Demonstreaza-i k il iubesti sunt oameni care au nevoie de dovezi palpabile!

succes!happy

| Shery a răspuns:

Berbecul e incapatanat si mandru, dar si direct. si ii place persoanele directe. eu cred ca ar trebui sa fie sincera, poate sa faca si o gluma pe tema asta...(au simtul umorului, berbecii)

| faranume a răspuns:

Nu intlg...sa-l faci sa ierte pe altcineva.

| elenacata explică:

S-a certat prietena mea si vrea sa stie cum poate sa il faca sa o ierte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca intr-adevar baiatul berbec o iubeste pe fata respectiva o va ierta pentru el este important sa vada ca persoanei de langa el ii pasa lasa-i un timp in care sa iti simta lipsa si isi va da seama ca nu e in avantajul lui sa te piarda. in plus berbecii atat baietii cat si femeile isi doresc sa pastreze o relatie armonioasa de prietenie dupa despartirea de partener asa ca tine minte cuvantul rabdare asta trebuie sa ai ca sa ii poti cunoaste si intelege intr-adevar pe berbeci. succes kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incearca sa i areti afectiune