| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti pune o poza gen http://hi5.com/......otoUser.do pe hi5?:))

2 răspunsuri:
| Ea_1881 a răspuns:

Avand in vedere ca varsta fetei pare a fi una destul de mica, se prea poate.winkingcand va creste mai mare si va fi destul de coapta, ori va rade de poza si va zice eu sunt?laughing.ori va fi in continuare asa(unii nu se maturizeaza nici pe la 20 de ani)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. Aia a pus poza pentru ca e pitipoanca laughing. Ce poze are. Te doare capu' rolling on the floor Se cred ele tari si mari pe hi5 laughing ca sa le placa baietii. Pa, pa.