| ☻☆Diana☆☻ a întrebat:

Cum poti sa scapi de un virus? Ca o prietena de-a mea a luat un virus:

Nu dati click pe el!

Estoy llorando de la risa por esta foto, deberias verla! http:/prv231.image-facebook.info:88/search&Result=1246/D VY-NuevoFoto014.JPG.zip
maria maria (21.12.2009 21:56:57): No puedo creer que esta sea tu foto, pero se ve tan real. http:/prv231.image-facebook.info:88/search&Result=1246/D VY-NuevoFoto014.JPG.zip

Nu dati click pe el!

Ma enerveaza ca primesc de 10 ori pe zi mass`ul asta de la ea, sa-i dau macar un sfat cum sa scape de idiotenia astaangry

P. S: Nu mint, chiar e pentru o prietena, nu-s eu lasaoh go on

Răspuns Câştigător
| klimt a răspuns:

Recomand ComboFixwinking este gratuit si rezolva rapid orice problema, sau cel putin la mine asa s-a intamplat de fiecare data, un program gratuit mult mai bun decat cele mai cunoscute programe anti-viruswinkingdepisteaza rapid virusii si te scapa de ei, virusi pe care antivirusii celebrii nici nu ii vadhappy

4 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

O intrebare. De ce ai mai pus acele link-uri daca e periculos sa le acceseze cineva?

| ☻☆Diana☆☻ explică:

Pentru ca sa explic ce fel de virus este
De aia am pus 2 "panouri"big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virusul este arhivat (. zip) și nu va face nimic rău până la dezarhivarea sau executarea fișierului (probabil unul. exe sau. msi) din arhivă.
Am trimis arhiva pentru teste la Kaspersky și BitDefender. Mâine să încerce să scaneze cu unul din acești antiviruși TOT sistemul, antivirusul să fie actualizat la zi.

| justinbieberfan a răspuns:

Ce sa zic si eu am primit aasa ceva doar ca era de genul " cunosti personajul? si link-ul" dar am vazut ca nu am mai primit de ceva timp "reclamatii"laughing eu zic sa ia un antivirus sau sa instaleze windows-ul:d succes