| lalalalalalalalalalalaaa a întrebat:

Cum poti scapa de celulita ?

6 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Cu creme anticelulitice, hidromasaj, masaj simplu cu creme anticelulitice.Nu sunt foarte scumpe.Mult noroc happy

| thegreatgatsby a răspuns:

Sport

| Ana a răspuns:

Sport + regim

| federerdinamo a răspuns:

Fa sport si multe genoflexiuniwinking

| CarmenR a răspuns:

Http://www.karena.ro/frumusete/body/este_vara! _lupta_cu_celulita_reincepe! Uita-te aici, poate ajuta. Mult succes!

| rebeca a răspuns:

Sper ca nu astepti o reteta minune.Pe primul loc este sportul, consumul de lichide (acei minunati 2l de apa pe zi... cel putin) si mai multa atentie la mancare. Poti folosi si crema anticelulitica, insa trebuie aplicata corect si singura ma indoiesc ca poti, deci indicat e masajul profesional.