| anonim_4396 a întrebat:

Cum poți scăpa de celulită?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Buna!

Acceseaza site-ul asta cu cateva sfaturi : http://www.eva.ro/......l-816.html

O zi frumoasa!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sport si dieta
elimina prajelile si grasimile sau mai rar
prin transpiratie se elimina tesutul adipos

| asjkldfg a răspuns:

Cu Relax and Tonetongue

| DragosFku a răspuns:

Sport

| BiaLoredana a răspuns:

Eu am avut celulita, dar am scapat de ea! uite ce am facut eu : poti manca cat de mult vrei tu la micul dejun si pranz, dar seara mananca o portocala rosie (grefa) sau doua.
portocalele rosi (grefele) ard grasimile. dar ar fi indicat si sa alergi cam 30 minute in fiecare zi. in cateva luni vei avea o siluieta de invidiat. sper ca te-am ajutat.
funta?

| Rek200 a răspuns:

Exercitii fizice...