| vanessa_6993 a întrebat:

Cum putem face fata schimbarilor?

Răspuns Câştigător
| Marya6329 a răspuns:

Trebuie sa te obisnuiesti cu gandul ca ele apar mereu in viata noastra, si vom intampina mereu aceste schimbari.Schimbarile ne ajuta sa evoluam, sa invatam si sa crestem...schimbarile nu pot fi evitate, se intampla in viata fiecaruia...tongue

6 răspunsuri:
| AnnaElena a răspuns:

Incerci sa te adaptezi.nu stiu.

| Roberto a răspuns:

Te adaptezi si supravietuiesti.Altceva nu ai ce face.

| Roxett a răspuns:

Pai ca sa faci faca schimbarilor trebuie sa te adaptezi oricaror situatii.

| eliza_7878 a răspuns:

Sa incerci sa te adaptezi

| Lexiiii a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa incerci sa te obisnuiesti. Alceva nu cred ca ai ce sa faci big grin

| LilVmp a răspuns:

Acceptandu-le, obisnuidu-te cu noul mediu, o schimbare poate fi in bine sau in rau, asta depinde de tine happy.