| MBAAA a întrebat:

Cum sa copiez la un test de chimie? Profesoara mai mereu se plimba printre banci, se uita tot timpul la noi.big grin

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și nu se mai poate învăța? Pe viitor ai să izbești de fel și fel de situații și trebuie să știi și ceva chimie!
Succes.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Daca ai banca cu pupitru si nu se vede din fata atunci inainte de examen bagi caietul de chimie inauntru la pagina care trebuie sa fie deschisa si cand profa trece de tine si merge inainte il scoti si te uiti la el apoi il bagi inauntru si tot asa, asa copiezi.

| solumaam a răspuns:

Cel mai simplu si util pentru tine este sa inveti si sa eviti sa copiezi pentru ca risti ca daca te prinde sa pe alegi cu o nota foarte mica si nu ai rezolvat nimic laughing

| Patricia a răspuns:

devil
Sunt experta :X, daca stii profesorul te pune sa iti pui caietele, penarul in banca poti sa scrii pe banca ce nu stii (cand trece pe langa tine acoperi si cu foaia de test...cu ceva) daca stii ca profesorii te lasa cu caietele pe banca iti scrii pe carte, pe fata/spatele caietului cateva rasp,

| Catalin_3561 a răspuns:

Mai fetishoaralaughing nu fi rea[-x de copiat sa copii numa sa nu inveti cel mai bine adica daca da teorie iti faci o servita deacasa daca nu batrana fitzuicalaughing sau iei un pix car enar epasta si scrii pe lucrare lectia asa mai apasat si intr-un unchi adica cum bate lumina se vede ce ai ascris laughing stiu mai multe da sunt mai complicatebig grinbig grin

| Molly_1835 a răspuns:

Pai scrie pe scaun
sau in banca
pe calorifer( daca stai langa )

nu stiu st multe variante