| SuNNNShINe a întrebat:

Cum sa fac ca invatatoarea sa nu mai fie suparata pe noi? Ca un coleg a spart geamu!

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

Buna! Pai cred ca i-ar trece supararea daca va dati interesu pentru scoala iar eforturile ei de a va face sa intelegeti ceva prinde roade.Pentru inceput evitati sa mai faceti lucruri care ar putea-o supara.Succes si aveti grija pe viitor.

5 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Cumparatii doamnei voastre invatatoare un cadou din partea clasei, dar bineinteles ca parintii copiilor care au spart geamul trebuie sa plateasca pentru schimbarea geamului spart.

De obicei asa se procedeazasmugSper ca te-am ajutathappy

| dincolodevise a răspuns:

O sa ii treaca, nu-ti fa griji.Tu nu poti face nimic in legatura cu asta. Trebuie sa inteleaga ca asa sunt copiii si ca mereu fac cate o nazbatie.

| AnGeL a răspuns:

Ni s-a intamplat si noua cand eram mai mici dar daca ii demonstrati invatatoarei ca nu ati vrut sa spargeti geamul e perfect

| andreushk a răspuns:

Sa cumparati alt geam happy.
sa ii cereti scuze.

| SuNNNShINe explică:

Hey dc nu vad raspunsurile?