anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac muschi mai repede? Am gantere, insa vreau sa stiu cum as putea sa imi maresc masa musculara mai repede.

74 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trage de fiare du-te la sala eu asta fac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce sa mai cred.De ce nu iti faci un program sportiv pe termen indelungat.Bicepsi,tricepsi,aspect fizic placut si pentru ce? Sa dai boala in bibilici. O timpenie.Succes totusi, la bibilici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum fac muschi mai repede eu nu stiu vreau sa fac crying

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai km fac ca eu fac sala de 2 ani de zile si nu mi se arata eu sunt mare da bicepsu in fata nu se vede doar tricepsu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Io am 14 dar am un fizic frumos la vrsta de 8-9 ani faceam 15 flotari pe zi si mancam mult orez cu lapte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Io am 14 ani ai am un fizic frumos facem cate 15 flotari pe zi si mancam orez cu lapte

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am muschi la picioare de fug ca uraganul Katrina dar la muschii maini sunt VARZA. spuneti-mi si mie niste exercitii pe care as putea sa le fac...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu fac zilnic folotari si pentru biceps tricep si pentru picioare si au ap rezultate in numai 4 luni si acasaa se poate da mai greu dar daca vr trebuie sa depui mai mult efort decat la sala la sala este altceva daca ai aparate acasa poti face muschii si acasa dar sa ai cu ce nu cu 1, 2, 9, cu 10 15 20 30 kgwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am gasit o metoda foarte eficienta. mi-am confectionat un propriu instrument pu dezvoltarea muschilor... am luat piesa principala(spirala). i-am bagat 2 bare de lemn si flexez in diferite pozitii.foarte ajutator...am 1 saptamana jumate si deja simt diferenta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Omule, sfatul meu...bagate pe facut flotari, si cate tractiuni poti! in felul acesta dezvolti cea mai mare parte din masa musculara a corpului...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...iti trebuie o alimentatie corecta 4-5 mese pe zi consistente undeva pe la 2500 de kcal. exercitii:flotari pentru pectorali umeri triceps, felxor pentru antebrat, extensor ti-as mai recomanda.iti trebuie 2 gantere de 7-8 kg cu care sa lucrezi umerii si tricepsul si una de 12-13-14 pentru biceps.depinde cati ani ai daca ai 14-16 e ok. tine mine:nu o sa ai rezultate daca nu mananci foarte bine proteine adica carne branza oua si carbohidrati adica paste spaghetti etc

hai mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Minanca sanatos si cit mai multe vitamine si pe urma cit mai mult antrenament

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia gantere de 100 de kg si o sa vezi rezultate foarte bune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 14 ani si fac de mic sport si pe la 13-14 se vad rezultatele complete biceps orice

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

20 de flotari in fiecare zece minute, antrenament cu ganterele dimineata si amiaza.alimentatie fructe si oua crude. peste o luna a sa ai rezultat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum vrei tu rezultate spectaculoase si rapide e foarte greu. Cat despre muschii bratelor ai putea incerca flotari. in serii de maxim 25 cu gantere grele sa faci maxim 10 repetari pe fiecare brat si schimba-ti alimentatia. Cat mai multe oua lapte carne produse bogate in proteine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti face biceps asa repede pe cat vrei tu.Si eu fac sala de 2 ani si nu este foarte bine definit.Asa ca sta tu linistit ca nu faci asa de repede. Doar daca iei proteine.Creatina sau steroizi.Si sicer nu are rost.Deoarece odata ce ai luat prostii si te-ai lasat de sala.Ai sa arati ca un om batran de 80 de ani cu muscii lasati.Asa ca ce e al tau e al tau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii tent eu am 16 ani sh am un corp de invidiat secretul e sa tragi ca jum din greutatea corpului tau fa in jur de 4-500 d abdomene daca nu ai aparate iti doresc succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu proteine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa faci muschi si bicepsi alearga 7sau 8 km si trage de haltetere si oihnestete 7 minute si reancepe






Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai frate numai copii batuti in cap cum dq sa faci muschi repede fara sa bagi in tine stero si cu stero bagi in tine te umfli cat bagi sala esti umflat pe urma te borshesti atarna pielea pe tine mai bine natural multa munca alimentatie buna si rabdare ca nu te alearga nimeni

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apucate de un sport!winking cel mai bun raspuns big grin

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mananca sanatos si fa exerciti multe si apropo sa nu incerci pastile tip stero... e adevarat ca pe scurta durata chair au efect dar apoi o sa regreti ca leai loatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu ai acasa decat gantere, poti face cu ele usor daca vrei sa-ti creasca si biceps si triceps, da va trebui sa fc usor pentru a depune masa musculara pe tine... dar usor cresti greutatea, nu dintrodata ca sa nu stagnezi la greutatea aiawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu o intrebare am 13 ani 60kg si m-am apucat cam de acum 1 an sa imi lucrez corpul in special biceps si piept.la piept ajung sa imping cu 40kg iar bicept 10kg pe mana si inca nu am prea multe rezultate.ar trebui sa iau proteine si creatine pe o durata scurta de timp?