| alinutzu_6299 a întrebat:

Salut.

Am improvizat niste gantere de 15kg fiecare si as vrea sa fac acasa ....la sala e prea scump si nu imi permit

Vreau sa stiu data 15kg este o greutate rezonabila pentru a mari cat de cat masa musculara... Exerciti cam stiu ce se poate face

Se pot face muschi acasa? cu 2 gantere

10 răspunsuri:
| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Cum sa nu se poata happy bafta sa ai!

| TM6524 a răspuns:

Hai c-am auzit-o si pe asta laughing gantere improvizate ca e prea scumpa sala

| alinutzu_6299 explică (pentru TM6524):

Dap nu vad ce e de ras am luat o bara 2 bidoane am taiat bidoanele am pus ciment si gata 15 kg nu inteleg ce e de ras ...si da sala e 50 de lei pe luna pentru mine e o suma exagerat de mare si pentru ce pentru niste fiare

| adokdgaok a răspuns (pentru alinutzu_6299):

Aoleo, criza asta. laughing

Daca si 50lei pe luna e mult laughing Aproape ai alocatie atata', da ce sa facem, mai bine luam dulciuri oh go on

| TM6524 a răspuns (pentru alinutzu_6299):

Totusi apreciez ingeniozitatea...

| alinutzu_6299 explică (pentru adokdgaok):

Nu toti suntem ca tine avuti si pentru mine 50 de lei este o suma pe care o pot investi in alta parte...dar nu inteleg ce legatura are asta cu intrebarea mea eu nu v-am intrebat daca am bani sau nu

| alinutzu_6299 explică (pentru TM6524):

Mz frumos...

| anonim_4396 a răspuns (pentru TM6524):

TM6524 esti prost sau te prefaci? crezi ca toata lumea isi permite sa dea 50 de lei pe luna pentru sala? pentru altii poate sunt banii din care traiesc o luna dar tu esti prea ''gras'' ca sa iti dai seama.

| eduard29 a răspuns:

Ba ratatilor care e problema daca baiatu n-are bani de sala? foarte bine ca are vointa si vrea sa faca acasa ratati infecti ce sunteti bine ca sunteti voi plini de bani si daca va caut nu aveti 1 leu in buzunar!