| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac muschi mai repede? Am gantere, insa vreau sa stiu cum as putea sa imi maresc masa musculara mai repede.

74 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Proteine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa ma duc la sala si vreau sa iau amino 2700 ai fac bine ce fac?>>? si am 15 ani si 176 si vreo 65 de kg si vreau sa pun cateva kg de muschi pe mine niste sfaturi vaa rog

| Vladut122 a răspuns:

Pai si eu incerc acelasi lucru prin flotari abdomene genoflexiuni.dar nu numai prin astea..sunt mii de exercitii care te ajuta flotarile sunt pentru pectorali dar sunt nu stiu cate tipuri de flotari. daca faci normale ii dezvolti doar pe cei din,, exterior" mai sunt cele,, spider-man,,laughing cauta pe internet ca de aia aiwinking abdomenele obisnuite o sa te ajute dar doar la abdomenul,, de sus,, nu mai stiu cum se numeste sunt 3 zone sus centrala si jos alea o sa te ajute doar sus si putin central. pune-te jos pe spate si fa bicicleta sau ridica picioarele 10-15 cm de podea si flutura-le jos sus dar nu mult jos si mult sus putin cat sa se miste -pana simti ca o sa se rupa nu cand simti durerea aia ..nu te gandi la ea gandeste-te la fundul prietenei tale si ce o sa faci maine si nu o sa mai simti durerea! cand te opresti o iei de la inceput si incerci sa faci serii a cate 30-40 de secunde fiecare cu pauza de 10-20 de secunde intre ele ..asa se mai depun muschii pe tine pentru ca ei nu se depun daca faci 5 din nou 5 din nou 5 ci se depun cand apare durerea aia.ti cat poti tu de mult durerea aia apoi te odihnesti! asta in cazul exercitiilor- bea multa multa apa nu suc ci APA si manaca de 3 ori pe zi cate putin principala masa dimineata fiinda e bine sa te obisnuiesti sa manaci de 3 ori putin decat odata si multt asa iti creste burta laughing si adio abdomen plat! daca doresti mai multe informatii baga id-ul asta in lista ta de messenger vladabalasei

| Geo12 a răspuns:

Fa doar flotari. fara gantere sau alte prostii. timp de o luna faci dimineata amiaza si seara. din ce in ce mai multe.si ai sa vezi rezultatele

| gabyy97pescar a răspuns:

Meri la sala

| TaVi101 a răspuns:

Bhai nu poti face muschi peste noapte. Incearca cu greutati de 15 kg sau mai mult si exercitiul e totul

| maryuss05 a răspuns:

Haltere,gantere greutati din ce in ce mai mari, odihna si mancare!

| vlad_5044 a răspuns:

Buna ma numesc vlad,, am o intrebare,, eu consum de jumate de an proteina whey. spuneti-mi va vor,, sa le beu pina la antrenament sau dupa mersi mult

| vlad_5044 a răspuns:

Pina acum am baut pina dar am vazut pe net ca multi zic dupa,, zicetim va rog

| MGY9203 a răspuns:

Incearca cu http://www.nicosecret.com/? p=1&replytocom=2635#respond

| paul_4450 a răspuns:

Aha faci in fiecare zi mananci bine si... o dat al a2 oer tea apuci lesi 2 ore ear te apuci...

| tran3 a răspuns:

Cum pot sa fac muschi acasa fara gantere si restul de apaate?