| jstRadu a întrebat:

Cum sa fac sa imi creasca parul mai repede straight face? suna cam prostesc dar am mai auzit si cica e posibil...

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Intreaba la farmacie ceva potrivit pentru tine.degeaba iti recomand ceva ce mi-a folosit mie ca poate nu`ti foloseshte si tie si`l cumperi degeaba happyiti vand un pont:dormi cu parul prins noapteahappymai sunt si unele trucuri cum ar fi placa(iti ofera catziva cm in plus)cand il piepteni si e intins da`l cu fixativ si e ca si cum ti l`ai intinde cu placa.sau daca ai bani de aruncat pune`ti extensii.mult norochappy

3 răspunsuri:
| Maya. a răspuns:

Ulei de ricin, aplicat la baza radacinilor.

Calciu pentru dezvoltare si multe alimente bogate in vitamine, calciu, zinc, magneziu etc.

Succes!happy

| Patryciuka a răspuns:

Ia`ti o masca de par si da`te cu ea dupa fiecare spalare o sa iti vitaminizeze parul si astfel o sa fie mai sanatos si o sa creasca mai repede, si inca ceva mancanca fructe legume care contin vitamine si acestea ajuta la cresterea parului.

| Lavinika a răspuns:

Pai... cumpara-ti de la farmacie sau plafar ulei de ricin e in jur de 5-6- lei utilizeaza-l inainte cu 4-5- ore de spalare pe cap. Chiar da rezultate!