| AndreiP98 a întrebat:

Cum sa fac sa imi stea parul turtit, sa nu mai stea umflat? FUNDA pentru un raspuns eficient

Răspuns Câştigător
| aligru a răspuns:

O caciula pe cap dupa ce faci baie! laughing
In mod clar ti l turteste.
Foloseste ceara de par pentru a i da o forma, sau de ce nu, o placa!
Suntem in secolul 21, baietii se aranjeaza aproape la fel de mult c fetele!tongue

Spor!

3 răspunsuri:
| pinguuina a răspuns:

Ai putea sa folosesti un balsam pentru par dupa spalare, il face mai 'lins'.sau poti folosi placa de intins parul...

| Soinlove a răspuns:

E baiat cum sa foloseasca placa straight face. Pai i-ati un gel.

| AndreeaCR7 a răspuns:

Geel rolling on the floor)