| NoIdentity a întrebat:

Cum sa fac sa ma eliberez de nervi?///plzzz

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu fac asa:
1.Stric ce am la indemana.
2.Rup caiete, reviste si alte alea in bucatele mici pana umplu o punga de aia nu prea mare.
3.Plang pana ma doare capul.
4.Ascult rock.
5.Injur oamenii aiurea.
6. Lovesc in toate modurile invatate la Ju-jitsu o scandura, un gard, ce gasesc.
Si mai sunt chestii, depinde cat de nervoasa sunt.
Bafta`!

5 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Bunahappy.
Incearka sa tragi aer in piept,
iar daca nu merge,
iei o foaie de hartie, si o rupi in bukatele, si te kalmezihappy.

| xXxSimonikaxXx a răspuns:

Pai draga mea trebuie sa respiri adanc si sa expiri sa nu te gandesti la problema pe care ai avut-o si sa treci mai departe sau, sa te inchizi in camera sau unde iti este mai bine si sa nu asculti pe nimeni pana iti trec nervi ok? asa e cel mai bine dupa mine sau ai putea sa te calmezi si sa lasi nervi ca numa faci riduri deoarece ai nervi te incrunti si nu-i bine oricum sper ca te-am ajutat:X cu drag Simonatongue laughing

| marianastepan a răspuns:

Iei o foaie de matematica si pe fiecare coltisor al patratelelor faci puncte cu pixul si asa toata foaia.99% functioneaza...la mine a functionat. fundita?

| cristinica123 a răspuns:

Pai poti sa te duci la spa sau daca nu ai bani fa in modurile naturale:

-baga mainile in pamant
-fa-ti o baie relacasanta cu petale de trndafir sau ce vrei tu
-tipa foarte tare
Si cam atat stiu eu! Am doar 12 ani!

| AbstractGreen a răspuns:

Asculti Vangelis la casti seara, a doua zi esti fresh