| cmpunky a întrebat:

Cum sa fac sa-mi creasca barba mai repede?

2 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Am 20 de ani nu am barba aproape deloc si chiar ma bucur, daca esti inca mic barberitul doar atat ajuta, dar o sa te iriti, o as vrei sa te scarpini cu furculita pe fata dupa berberit o sa te usture.Consecintele sunt multe dar adevarul e ca da bine barba frumoasa nu deasa te inteleg exact asteptam nu grabi ceva ce tot vine.Dar te razi de mai multe ori trei ori pe saptamana eu stiu cam asa, in general asta te ajuta

| sim0nik89 a răspuns:

De ce ai vrea acest lucru? Fetele nu plac baietii parosi.happy