| alexandramunteanu2001 a întrebat:

Cum sa fac spagatul

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cu grija, atentie si delicatete, iar daca esti si un pic elastica, vei reusi cu siguranta, iti trebuie incalzire in primul rand, trebuie sa faci gimnastica (antrenamente) in fiecare zi, incearca sa stai in pat pe o parte si apoi incerci sa iti duci piciorul cu mana cat de sus poti, asa "obligi" picioarele sa devina elastice, dar daca nu poti, nu incerca...
O zi frumoasa sa aihappy

| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Pai da..eu iti zic sa mincerci.iar trebuie sa fiii putin elastica sa il faci/..Incearca straduiete doar asa daca nu te poti duce la antrenamente, dar cand incerci sa nu te rupi, pentru ca ti pot rupe oasele (acelea sau cum se numesc de sub picioare )si trebuie sa te oiperezi in cazuk acesta SUCCES

| marina1253 a răspuns:

Pai trebuie sa ai antrenament de mica si trebuie sa fii foarte elastica

| Sory_Sory_1997 a răspuns:

Ca sa faci spagatul trebuie mult antrenamen.Trebuie sa fii elastica si slaba.Nu toti pot sa il faca.Incearca si vei reusi!