| tistar a întrebat:

Cum sa fac un costum de urs pentru umblatul la colindat p.s. sunt din zona maramuresului

Răspuns Câştigător
| voiosul25 a răspuns:

E foarte simplu! Faci rost de un permis de port-arma, iti iei pusca, te duci in padure, te ascunzi dupa un copac sau intr-un boschet si astepti sa treaca un urs pe acolo...cand l-ai vazut il ochesti ii dai un headshot si ii iei blana! A si ca sa-l poti momi usor ia un container cu gunoi garantez ca va functiona! laughing) Bafta! smug