| Diana06 a întrebat:

Cum sa fur legume si fructe de la barn buddy de pe hi5 daca au caine si are si mancare? am auzit ceva de adormitul cainelui. plzz spuneti'mi

Răspuns Câştigător
| Andrelutssa a răspuns:

Pai intri in joc la ferma ta dai click dreapta si selectezi quality-low dupa aia de duci la ferma de unde vrei sa furi si dai click dreapta quality-hight si apoi vezi ca cainele nu mai este si furi fara sa iti apara erori
DAMI Funda MIE NU LA STRAINIphbbbbt!

8 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

Pai da, trebuie adormit cainele.
eu asa fac devil

| Andrelutssa a răspuns:

Pai intri in joc la ferma ta dai click dreapta si selectezi quality-low dupa aia de duci la ferma de unde vrei sa furi si dai click dreapta quality-hight si apoi vezi ca cainele nu mai este si furi fara sa iti apara erori
DA MIE Funda NU LA STRAINI!

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Il mituiesti:daca azi e 1 septembrie(sa zicem)schimbi data de la pc cu o zi in fata
sper ca te-am ajutatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lovelyangel am incercat trucul taz dar mi-a dat eroare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimbi dat de la pc cu o zi inainte big grin dar unele palnte nu poti furacryingnu stiu dc dar incearcawinking

| Butterfly1968 a răspuns:

Am incercat si eu faza cu adormitul adica schimbarea datei la pc.
Si mi-a reincarcat ferma si nu m`a lasat sa fur crying
Dar am vazut ca pe hi5 o sa adauge ceva nou, cum ca ai putea sa mituiesti cainele...deci suna interesant.papa wave

| lovelyangel_9855 a răspuns:

INTRATI PE FERMA VECINULUI DE LA CARE VRETI SA FURATIwinking

APOI APASATI TAB >>>> PANA AJUNGETI LA TEXTUL 'FRIENDS FARM' adica jos in stanga unde puteti sa cautati prietenii dupa nume cand patratul galben este pe aceasta dati enter apare meniul cu hide/unhide adica puteti sa ii ascundeti cainele vecinuluiwinking dar nu apasati OK! furati asa cu meniul deschis daca nu puteti accesa toate parcelele dati zoomwinking cand ati terminat de furat puteti apasa OK. apare o mica eroare dar asta nu o sa deranjeze pe nimeni big grin

ENJOY!

| Ciufyy a răspuns:

Andrelutssa de mai sus eu am incercat asa si nu merge straight face|
tot imi i`a bani cand furthinking