| BlackMetalIsMyLife a întrebat:

Cum sa imi fac prietenu gelos?

Răspuns Câştigător
| nirvanacartof a răspuns:

Buna.
Ii spui ca ai fost intr-un parc cu o persoana.*Te va intreba sigur cu cine* si tu ii raspunzi.mai balbaita. cu un...o fata!
Cand esti cu el prefate ca te uiti dupa altii.(asta il va omora)
Uneori,cand te invita sa iesiti in oras,intreaba-l cine mai vine si spune-i sa invite si un prieten de-alui,ca sa nu va plictisitibatting eyelashesStii tu,fataoh go onrolling on the floor.Sau,un dialog(pentru. mine un fel de monolog, dar, in finerolling on the floor)
-Buna!
-Vi azi pe afara?
-Azi.:-sthinking
-Da...De ce? Nu poti? Ai treabaraised eyebrows.
-Mda...tre sa ma intalnesc cu cineva...
-Atunci maine...
-Maine...tre sa merg cu mama la cumparaturi...Mai bine poimaine.
-Ok, atunci ne vedem poimaine:-happy.
Dar nu uita! Totul in limita masurii, ca ar putea crede ca ai pe altcineva si atunci va broken heart.
Funda?

4 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Dupa parerea mea, daca ati ajuns in stadiul in care tu iti doresti sa il faci gelos, atunci relatia e ca si incheiata! :)
Poate te va ajuta: http://www.mayra.ro/relatii/in-doi/ghid-practic-pentru-a-l-face-gelos/

| BuBuRuZa_5540 a răspuns:

Poti filtra cu alti baieti de exemplu, sau nu stiu.dar ma intreb de ce oare vrei sa il faci gelos daca este prietenul tau!?

Dar tu stii mai bine parerea mea e ca poti sa te bagi in seama intr'un mod mai special cu alti tipi sa ii privesti diferit, toti isi baga unghia in gat cand vad ca prietena lor intoarce capul dupa altii.Parerea mea! Dar ai grija pana unde ajungi cu gelozia sa nu ajungi sa il pierzi! Pup:*! Cuidado!

| misu a răspuns:

Depinde de caracterul lui si daca tine la tine. daca simte ceva il faci iar daca nu o sa il doara in fund.nu poti primi un raspuns. precis la intrebare

| Vizitiul a răspuns:

Il faci gelos ca in final sa ne intrebi cum il aduci inapoi, nu? Bah, ce cap aveti.