| Beiiuka a întrebat:

Prietenu` meu e gelos, din cauza asta ne-am despartit, ca imi zicea ca ma uit la alti si etc. Oare sa ma simt vinovata?straight face sincer nu ma uitam! dar el oh go on. spune altceva.happy

Răspuns Câştigător
| S1mplu a răspuns:

Prietenu tau ori nu te-a apreciat incat sa iti fie alaturi mereu, fie vroia sa scape de tine si nu stia cum sa faca, daca te-a lasat pentru o singura tampenie cum ca tu te-ai uita la altii normal ca el se gandeste ca, de ce mai este cu mine daca se uita la altii, mai bine o las, altceva nu stiu, dar stiu ca unii sunt foarte gelosi si altii sunt mai profitori, adica profita de tine ceva timp dupa te lasa de parca n-ar fi fost nimic.

Si daca a fost o relatie de lunga durata intre voi, poate credea ca te-ai plictisit de el si ai vrea pe altu, insa daca te-a lasat nu cred ca te merita, cauta pe cineva care sa te iubeasca cu adevaratwinking

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu, nu trebuie sa te simti vinovata. Si daca acest lucru a dus la incheierea relatiei, inseamna ca nu-i o persoana matura si echilibrata. Problema este la el, nu la tine.

| Patriii a răspuns:

Nu ai de ce sa te simti vinovata atata timp cat nu ai facut ce a spus el. Lasa-l pe el sa creada ce vrea, pentru ca in adancul tau esti nevinovata. Sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca intr-o relatie un lucru ar fi de baza COMUNICAREA ar trebui sa-i explici, si nu vad care ar fi motivul pentru care te-ai simti vinovata, nu ai facut nimic ce ar putea pune in pericol relatia

| Deeadedea a răspuns:

Nu niciodata