| pppaaauuulllaaa a întrebat:

Cum sa imi pun la status inimioare, patratele... sau ceva de genul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La start-->all programs-->accessories-->sistem tools -->caracter map.acolo gasesti

69 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge ca am incercat si eu si nu merge ca dau clic pe ce imi trebuie si pune asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mnuma intreba pe mine intreabatzi creierul ala destept
laughinglaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la Start All Programs Accessories Sistem Tools Character Map... Apesi pe ce vrei apoi dai add si copy apoi dai paste la mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti asa:
1. dai la start~~>all programs~~>acccesorries~~>sistem tools~~>caracter map
2.sa copiezi de la cinevahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte simplu.Start─Programs sau All programs─Accessories─Sistem Tols─Character Map.
Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata intai sa scrii corect gramatical, lasa inimioarele si prostiile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kautzi pe google le dai copy de acolo si paste sus la status

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu cum se face intri pe google si scrii acolo status animati si iti da o gramada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne e ffffff simpluoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu la fel vreau sa stiu cum dar nu stiucrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuu
niciunul nu e corecttongue
scrii pe google nume hi5 si iti da mai multe dai la copy apoi te duci la tine la mess si dai la pastetongue
e simplubatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze si eu caut dar nu gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu asta vroiam sa intreb si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

☻♠◙♥♦™ mare chestie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu. apesi pe Alt si pe ce numere vr uh poti combine 4 cu 5 si mai multe da daca nu ai tasttatura la calculator sau ai laptop nu poti aa si daca ai tasttatura incearca nu cu primile numere cele de sus, cele din partea dreapta, usor, bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La start-->all programs-->accessories-->sistem tools -->caracter map.acolo gasesti mai multe... nu numai inimoare mie unuia nu imi merge unele tongue iti urez succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sau scrii la google statusuri din semne si iti apere de simboluri~~~:-d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cauti pe gOogle)♥sh gat ai sa gasesti.scrii statusuri sh o sa itz' apar' statusuri sh diferite inimioare de genul car' vrei tu ♥ ℘eu deopilda am gasit ♥ ♦ ♣ ♠ ∴ ℘♥ ♦ ♣ ♠ ∴ ℘vezi dar sunt mai multe. poate ai sa gasestish tu))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebue sa copii de la un comentari si iti pui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu iti faci tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cf?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iai de pe un comentariu si il pui se primeste tot inima dar alt fel!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inimioare mai bine!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite Asha Bine ♥***. Descurca-te singura ca estifata deshteaptawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu mai., dar ar trebui sa mearga cu :copy...pasewinking ca nicila mine nu mergea prima data