| AnonimA a întrebat:

Cum sa imi pun numele d la messenger deci nu idu! cand scriu sa imi apara numele deci stiu cum sa fac astalaughing imi trebuie doar numele big grinvreau ceva pentru pr meu laughingbig grin mersi funda:*

Răspuns Câştigător
| claudiu89 a răspuns:

Deschizi lista de messenger... ti mouse-ul in dreptul persoanei caruia vrei sa-i schimbi numele, ex: un_baiat, dai click dreapta pe el si cauti contact details, acolo schimbi cum sa-ti apara, nume, prenume...