| Alien a întrebat:

Cum sa ma apropii de o fata?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Zambeste-i, flirteaza cu ea, fa-i complimente, acorda-i mai multa atentie si trateaz-o diferit fata de toate celelalte. Succes! Numai bine!

| girlloveboy a răspuns:

Pai sunt cativa pasi tongue:X pe care sper iti fie de foloshappy
1 sa ii facii mereu complimente happy ex,, ce frumosii ai ochii happy " ti-ai facut ceva nou la par " etc
2 daca ise intampla ceva ex: cade sau se ia cineva de ea, sa te bagii pentru ea sa o ajuti
3 sa stai mereu cu sa sa ito petreci cat mai mult timp
4 sa incercii sa o cunostii sa vb despre lucrurile in care le aveti in comun
si mai sunt niste chestiiwinking dar sper ca tam ajutat happy

| Shagun a răspuns:

Usor ca sa nu o sperii ( si la propriu si la figurat laughing ).
Nu ai dat prea multe detalii. Pentru inceput ai putea sa ii ceri id sau nr de telefon si sa vorbiti... sa va cunoasteti si apoi cand simti ca e momentul "sari pe ea" ( doar la figurat rolling on the floor ). Intelegi tu... ii propui sau ii arati ca vrei mai mult tongue
pa pa

| FreakyFred a răspuns:

Simplu: cand o vezi, calculezi distanta de la tine pana la ea. dupa inmultesti cu acceleratia gravitationala (te si ajut: 9, 8 pentru Terra) si imparti la suma secundelor pe care le poti petrece cu ea in momentul acela. dupa incerci din rasputeri sa misti picioarele (ai grija ca MRU sa nu fie 0 ca inseamna repaus) si calculezi din nou viteza cu care te misti anticipand desigur o eventuala miscare a fetei ce s-ar putea indeparta sau apropia de tine... atunci vei stii cand sa te opresti. vei fi aproape de acea fata. te-am ajutat? laughing de aici tine de flerul si talentul tau... eu doar ti-am dat indicatiile.
Mult noroc si vezi sa nu te apropii prea mult de ea ca poate treci peste unghiul limita l si atuncea fata o va considera hartuire si poate mai treci si pe la parnaie. oricum, succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe furis.sa nu te simta.

| unstricat a răspuns:

Pur si simplu incerci sa vb cu ca un om normal.

| Blonda_9286 a răspuns:

Pai depinde... zine mai multe detalii si poate te ajutam, dar cel mai bine este sa fii tuu insusii.pwpik doolshekisskisskiss