| MarioOnette a întrebat:

Cum sa ma fac mai norocoasa in dragoste? sau inca sint prea mica?

Răspuns Câştigător
| HeeYeon a răspuns:

Sa ai mai multa incredere in tine, indiferent de varsta. Dragostea vine ea la tine nu tu la ea.Asa ca totul este imprevizibil.Nu toti suntem facuti sa iubim de la 13 ani, multi cunosc iubirea abia dupa 25 de ani.Stai calma daca inca nu ai 25 poti rasufla linistita!

5 răspunsuri:
| Bootz a răspuns:

Varsta?

| Psihiatra a răspuns:

De unde sa stim? nu ai dat nicio varsta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Norocul in dragoste nu ti.l faci, vine de la sine, probabil mai tarziu... e bine sa.l astepti, nu-l forta. :*

ceau. happy

| ionela_4665 a răspuns:

Cred ca aici nu-i varsta de vina...trebuie sa lupti pentru baiatul pe care il iubesti, sa-i spui ca il placi si atunci vei vedea reactia lui...