| criss:) a întrebat:

Cum sa mearga sa apara muzica ce o ascult la status? dar nu de la radio ca aia stiu ci ce muzica vreau eu sa pun... p ce site trebuie sa intru sau ce sa fac? multumeschappy

4 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Iti trebuie in program. Dar eu nu ti-l recomand, deoarece are multi multi virusi.straight face

by daiiwinking

| criss:) explică:

Am reusit! aveam de fapt o problema...trebuie sa deschid intai winampul si dupa messul; inainte eu faceam invers si scria la winamp error sending status sau ceva d genul acestabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg prea bine problema ta, dar cred ca trebuie sa... da-i un copy la link si apoi paste la status, atat.big grinAsta cand asculti muzica online.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Downloadezi hyperim...sigur va functiona. daca nu te descurci, scrie pe google hyperim utilizare sau ceva in genul si este un blog care iti va arata cum se instaleaza. baftawinking