| nicoleta_5493 a întrebat:

Cum sa-mi aflu paarola de la id?
funda plzz rapid daca se poate va rogggg

3 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Daca ai uitat-o,la ferestra de messenger, jos, scrie forgot password.Da acolo si restul se rezolva.

| Gergyka a răspuns:

Verifici pe yahoo.al tau

| marwitch a răspuns:

Pai ii dai acolo sub password unde scrie "I can't access my acount" apoi alegi "I forgot my password" apoi dai next bagi ID acolo la "My Yahoo ID is" si codu din imagine, apoi dai next, daca ti-ai ales cand tiai facut cont un email de siguranta dai click pe el(pe email) apoi dai click pe next si dupa roaga pe persoana care are contul ala de siguranta sa intre pe contul ei/lui si acolo va gasi un mesaj in care sunt specificate parola si ID tau. Scuze, daca nu ai cont de siguranta nu te pot ajuta. Sper sa iti mearga!