| Ovidiu200 a întrebat:

Cum sa-mi dau seama dacă o fata ma place ținând cont ca sunt un tip mai timid și toată lumea se poarta frumos cu mine (chiar si cei mai smecheri) și nu prea vorbesc eu asa mult (la început) sau cum sa o impresionez. Si dacă ii spun mi-e frica sa nu mai rămânem măcar prieteni. La răspunsu cu 'uitate in ochi ei' nu-mi dau seama crying

PS : Suntem colegi și am Id și nr. ei i-am făcut o farsa de 1 aprilie dar s-a prins

1 răspuns:
| 2Fast4You a răspuns:

Incearca sa intri in discutie cu ea, cauta subiecte comune de discutie, si in functie de reactiile ei la propunerile tale sunt sigur ca iti vei da seama.