| Biianca81215 a întrebat:

Cum să-mi fac ziua? Ceva idei? Fundă!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde si cati ani ai si de bugetul de care dispui. Daca ai suficienti bani si parintii tai sunt de acord, poti inchiria un local si sa o faci acolo. Daca nu, organizeaz-o la tine acasa. Va puteti juca jocuri gen : adevar si provocare, fete filme sau baieti, invarte sticla, aici ai mai multe ideei:
http://cristinasblog.wordpress.com/......petreceri/
Ca mancare, poti comanda pizza iar mama ta sa pregateasca niste aperitive ceva. Bautura, aveti sucuri acidulate in diverse forme. Parerea mea, sa iei fanta de portocale, cola si apa. De obicei astea sunt universale si le bea oricine.
Sper ca te-am ajutat!