| Jenny260198 a întrebat:

Cum sa nu mai fiu asa de emotionata(la orice ma emotionez)PS:stiu ca este cam stupida dar raspundeti sincer fara bataie de joc?:* Funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Pai nu poti sa te schimbi daca acesta este felul tau de a fi

| fazu a răspuns:

Dami add oantza23.si te prezinti TPU la descriere si iti zic eu

| AlxAlexAlx a răspuns:

Eu cred ca asa e firea ta... Am si eu un goleg in clasa care face la fel cand vorbeste cu o fata sau il ia o fata in brate sau chestii intime... intelegi tu ^^