| constantin123 a întrebat:

Cum sa te antrenezi pentru a face muschi?

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Il bat pe fratimiu laughing

| crisS a răspuns:

Sa mergi la sala se faci sport ...etc.

| Andreea_7493 a răspuns:

Du-te la sala:p

| alexxandru a răspuns:

Daca nu vrei sala. fa acasa flotari, abdomene, genoflexiuni si cumparati niste greutati, sunt cam 200-300 Ronwinking

| just4fun_8801 a răspuns:

Daca iti cumperi greutati si faci flotari etc o sa obtii anumite rezultate... dar acestea la un anumit moment vor inceta sa fie eficiente (corpul se va obisnui cu greutatea) si o sa stagnezi.

Te duci frumusel la o sala... dupa aia la un nutritionist... dupa aia ma motivezi pe mine (financiar) si iti fac un program de sala si iti spun ce si cum mananci si o sa pui masa musculara.

| dragosh a răspuns:

laughing laughing laughing asta e o intreaga circoteca. aa adica vreau sa zic arta.depinde de ce buget dispui.mai multe chestii.Muschii nu o sa iti creasca peste noapte crede'ma.In primul rand trebuie sa ai rabdare cu tine insutiwinking. Apoi trebuie sa stii ca alimentatia conteaza ~75% apoi 15% antrenamentul propriu zis si 10% odihna care deja sunt sigur ca o ai(in jur de 8-9 ore). Good luck!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sala... sau un sport care sa te solicite fizic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mergi la o sală de forță și sub atenta supraveghere a antrenorului poți învăța cum se fac grupele de mușchi.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in afara de sala mai spoate cumva n-am bani de sala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te ridici la bara si sa fugi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu prin 2 tipuri de ex poti fi bine lucrat prin flatari hindu si prin geniflexiuni hindu