| adrian50 a întrebat:

Cum scap de mirosul de parfum la trening? Pentru ca m-a dat o fata din greseala cu parfum de fete.

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Stropeste-l usor cu apa, prin pulverizare, apoi da cu fen-ul ca sa-l usuci. Diminuezi mirosul, apoi foloseste alt parfum.

5 răspunsuri:
| adrian50 explică:

Am auzit de masina de spalat dar imi trebuie rapid solutia ca ies si astazi afara cu treningu laughing

| Xtadelo a răspuns:

Spala'l!

| LeMousiqe a răspuns:

De maşina de spălat ai auzit?

| ๖ClaSSic a răspuns:

Pune-l in masina de spalat, simplu! Daca nu merge, da-l si tu cu parfum de baieti ca sa acoperi mirosul. laughing

| genTlemeNNN a răspuns:

Ar trebuii sa il bagi la masina de spalat sau tinel in apa vreo 2-3 ore si vei vedea ce se intampla.