| denysuka16 a întrebat:

Cum scriu Monica cu litere frumoase

Răspuns Câştigător
| DarkSpace a răspuns:

Http://www.messletters.com/. Mσηιca, Mσηιca, Moɴιca, Mơɲɪƈʌ, MƠƝƖƇƛ, ๓๏ภเςค, Møиı¢a, Μσπιςλ, M⊕ηïςa, M♡ИĪƇΛ, ʍøπιca, ...etc. Oricum ti-am dat site-ul si iti poti alege de acolo. FUNDA?

2 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Iti trebuie scris de mana sau la calculator? Daca pentru PC ai nevoie, se gasesc aici fonturi dragute, alege tu ce iti place: http://www.1001freefonts.com/
Daca vrei de mana, poti sa iti instalezi fontul care iti place, apoi sa il copiezi pe o hartie de calc sau sa il printezi.