| beautyfull a întrebat:

Cum se activeaza extraoptinunea la cartela frog funda?

Răspuns Câştigător
| dannys a răspuns:

Pentru a putea activa cartela frog, trebuie să efectuezi reîncărcarea utilizând codul obţinut în prealabil; pentru aceasta, poţi să suni la 1234 sau *100# (sau să tastezi direct pe telefon: *135*cod secret de reîncărcare# şi apoi tasta de apel);
• din momentul primirii mesajului de confirmare a reîncărcării, vei putea apela orice număr doreşti şi vei avea acces la toate serviciile COSMOTE!
• imediat vei primi încă un mesaj, prin care ţi se va confirma primirea bonusului de 1 euro.