| rosmery a întrebat:

Cum se castiga dolari la miss bimbo?

Răspuns Câştigător
| PurpleLadybug a răspuns:

Pai de la job, de la boyfriend, de la jocurile FITZ, SCRATCH, sh MASTERMIND, prin challenges cu bani castigate, sau de la banca. Alte moduri eu nu mai stiu. Da'mi si mie linkul de la bimba tahappy

5 răspunsuri:
| PurpleLadybug a răspuns:

Chestia cu SMS'u:
poti trimite cuvantul PASS la 1339 credthinking (Vdfn, Orange 2 euro, Cosmote 3 euro)
Ei iti trimit inapoi un cod, il bagi in casuta respectiva, dai OK si Voilahappy 10 000 BD

| TD a răspuns:

Chiar azi o prietena de-a mea se juca chestia aia "miss bimbo", si am intrebat-o cum face banii aia. Mi-a zis ca a activat ceva printr-un sms... cand aflu exact, te anunt.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba... vreau parole... ce pnm alea care sunt level 5 sau 6 aau mii de bimbo.,. angryangry.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum schimbi parola la miss bimbo?

| Alecsie. a răspuns:

MISSPURPLE TE ADOR! ram disperata sa fac bani si imi trebuie la nivel :X:X:X:X:X te adooor!