| Kanabiss a întrebat:

Cum se cheama tipul asta de haina si de unde pot face rost in Romania? http://www.amazon.de/dp/B00A4ANPEO/ref=dra_a_cs_mr_hn_it _P1700_1000? tag=dradisplay0b-21&ascsubtag=4a251a2ef9bbf4ccc35f97aba2 c9cbda

Răspuns Câştigător
| FaithAI a răspuns:

Este un tip de blazer cu accente militare. Ar trebui să cauți modele în magazine care se aseamănă cu ăsta ( poate chiar și mai frumoase ), pentru că exact ca acesta doar de pe net o să-ți poți cumpăra.

1 răspuns:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu stiu, dar imi aduce aminte de hainele ofiterilor de la 1900.